iletişim   e-mail

 


EMRE TEKSTİL

»
Kurumsal

»
Vizyonumuz

»
Kalite Politikamız

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

» BASKI ETİKET


» DOKUMA ETİKET

»
KARTON ETİKET

» DERİ ETİKET


» METAL ve KAUÇUK ETİKET


» STICKER ve BARKOD


» POLYESTER DÜĞME

» METAL DÜĞME

» ÇITÇIT

» KUŞGÖZÜ ve PERÇİN

»
FERMUAR

» PLASTİK ve METAL TOKALAR

» KURDELE

» KORDON - LASTİK

» DAR DOKUMA (JAKARLI-DÜZ)

» KEMER

» ETİKET BAĞLAMA İPLERİ

» PANTOLON KANCASI

» TELA

» DİĞER

 

BİZE ULAŞIN

»
İletişim Bilgileri

»
On-line İletişim Formu

 


 

 

Aradığınız, TEKSTİL AKSESUAR ÜRÜNLERİ mi?

   

EMRE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.; güçlü kurumsal yapısı, güvenilir tedarik ağıyla ve deneyimli uzman kadrosu ile TEKSTİL AKSESUAR ÜRÜNLERİ sektörlerinin önde gelen firmalarından biri durumundadır.

Hizmette sağladığı kalite , sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe tedarik ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

İstanbul Halkalı'da faaliyetini sürdüren EMRE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., aynı zamanda bulunduğu sektörde geniş ürün yelpazesini de hizmetinize sunmaktadır.EMRE TEKSTİL; tekstil yan ürünleri hizmetlerini geniş bilgi birikimi ve ar-ge çalışmaları ile pekiştirmiştir.

EMRE TEKSTİL, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmetlerini sürdürmektedir.Kuruluşundan bu yana EMRE TEKSTİL'in felsefesi, kendi tasarım ve üretim yöntemlerini geliştirerek, iç ve dış pazarda kaliteli, güvenilir ve rekabetçi yerini korumak ve geliştirmek olmuştur.

Yılların birikimi EMRE TEKSTİL'in çok sayıda büyük yatırım projelerinde yer almasını sağlamıştır. Burada özetlenen; geçmişte yapılan işler, halen yapılmakta olan ve ileride yapılması hedef alınan işler için en büyük teminatımızdır.

 

 

 

 

 

 LİNKLER
 

» www.zehria.com

» www.yesher.net

» www.yeshimcollection.com

» www.yeshim.com

 

   

© 2009 EMRE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - All rights reserved. For further information about the
EMRE TEKSTİL  services please contact, +90-212-
4950013 pbx Last Modified: 02.05.2012

aksesuar, düğme, tela, tekstil ürünleri, etiket,, çıt çıt,  baskı etiket,  dokuma etiket , karton etiket,,  nakışlı ürünler,  deri  etiket ,  kemer,  satış, toptan,  etiket,  kanca, kauçuk etiket, sticker&barkod, kuşgözü, perçin, kordon, lastik, dar dokuma, kurdela, metal etiket, kauçuk etiket, polyester düğme, jakarlı dar dokuma, etiket ipleri

Redaksiyon: Ömer Engin Birim